سوالات متداول

سرویسچه چیست؟
سرویسچه یک سامانه آنلاین درخواست خدمات در شهر شیراز می باشد. شما می توانید با استفاده از وب سایت، اپلیکیشن اندروید و ios سرویسچه در هر ساعت از شبانه روز انواع درخواست های خدماتی خود را ثبت کنید و نیروهای متخصص ما با صرف کمترین زمان و هزینه کارها را برای شما انجام می دهند.
سرویسچه چه خدماتی را انجام می دهد؟
دامنه خدمات سرویسچه تمام زندگی شما همشهریان گرامی را پوشش می دهد از قبیل: نظافت، خشکشویی، کارواش در محل، نگهداری کودک و سالمند، قالیشویی، تاسیسات ساختمانی، لوله کشی، خدمات کامپیوتری، تعمیر لوازم خانگی، حمل بار و اسباب کشی و ...
سرویسچه چگونه کار می کند؟
ابتدا در سایت یا اپلیکیشن سرویسچه عضو می شوید سپس خدمتی که نیاز دارید را پیدا می کنید و مراحل ثبت سفارش را طی می کنید. خدمتگزاران شما در شیارز سرویس هماهنگی نهایی را از طریق ارتباط تلفنی با شما انجام داده و سفارش شما در مکان، تاریخ و ساعت اعلامی از طرف شما انجام خواهد شد.
سرویسچه در کدام شهرها فعالیت دارد؟
شیراز در حال حاضر در شهر شیراز فعالیت دارد ولی قصد دارد دامنه فعالیت خود را در بقیه شهرهای استان فارس گسترش دهد.
نحوه انتخاب متخصصان سرویسچه به چه صورت می باشد؟
سرویسچه در هر صنف (مثلا نظافت، قالیشویی و ...) با یک یا چند شرکت ممتاز و مجرب در نقاط مختلف شهر قرارداد دارد و متخصصان آنها را مورد ارزیابی قرار داده است که از لحاظ مهارت های فنی، اخلاقی، عدم سو پیشینه، آداب معاشرت و ... مورد تایید باشند. شرکای تجاری سرویسچه جهت رفاه حال شما همشهریان عزیز متعهد گردیده اند که سفارشات آنلاین را با هزینه ای حتی کمتر از سفارشات سنتی و با تخفیف های دوره ای ویژه انجام دهند.
آیا در صورت نیاز به وسیله ای باید آنرا تهیه کنم؟
این بستگی به سلیقه خود شما دارد، متخصصین سرویسچه می توانند در صورت نیاز و موافقت شما وسایل مورد نیاز را تهیه و به شما فاکتور ارائه نمایند.
سرویسچه به چه صورت متخصص مورد نیاز من را تشخیص می دهد؟
با توجه به سوالاتی که هنگام سفارش از شما پرسیده می شود ما تشخیص می دهیم که چه متخصصی را برای شما اعزام کنیم. هدف سرویسچه آسودگی خاطر و سادگی ثبت سفارشات است، پس با خیال راحت سفارشات خود را ثبت کنید و منتظر خدمتگزاری یکی از بهترین متخصصین شهر باشید.
آیا متخصص می تواند هزینه اضافی از من در قالب انعام، ایاب ذهاب، هزینه کارشناسی و ... دریافت کند؟
خیر، سرویسچه هیچ گونه هزینه انعام ندارد. هزینه های دیگری مانند ایاب ذهاب، کارشناسی و ... در صفحه ای که شما درخواستتان را ثبت میکنید مشخص شده است و تمامی هزینه ها قبل از انجام خدمت به اطلاع شما خواهد رسید.
به چه صورت هزینه را پرداخت کنم؟
هزینه را می توانید هم به صورت نقدی و هم به صورت آنلاین با اپلیکیشن سرویسچه پرداخت کنید.
در صورت عدم رضایت از خدمت انجام شده در حین یا بعد از انجام می توانم درخواست رسیدگی بدهم؟
بله، این حق مسلم شماست که در صورت عدم رضایت از انجام خدمات شکایت خود را به اطلاع سرویسچه برسانید و منتظر رسیدگی به آن باشید.
آیا امکان ثبت تلفنی سفارش هم می باشد؟
بله، هدف سرویسچه سادگی و آسایش در ثبت سفارش انواع خدمات شهروندی هست و امکان ثبت سفارش تلفنی نیز میتواند بخشی از این زنجیره باشد. جهت ثبت سفارشات تلفنی میتوانید با شماره 09386931925 در تماس باشید.
آیا میتوانم سفارشات بعدی خودم را مستقیما از متخصصین سرویسچه درخواست کنم؟
سرویسچه بر پایه اعتماد متقابل بنا نهاده شده، هدف سرویسچه این است که همه نیازهای شهروندی شما را در قالب یک اپلیکیشن موبایل در اختیار شما قرار دهد و شما را از درگیری با متخصصین مختلف و دغدغه اعتماد به آنها و تعرفه های مختلف رها سازد. در جهت بهبود کیفیت، تضمین سلامت خدمت، تخفیف های آتی، تضمین کیفیت خدمت و بازگشت وجه از سفارش مستقیم به نیروی متخصص اجتناب کنید.
آیا می توانم سفارش های قبلی خود را ببینم؟
بله، این امکان وجود دارد که شما سفارش های قبلی خود را با جزییات کامل آن در اپلیکیشن سرویسچه مشاهده کنید.
بعد از ثبت سفارش نیاز هست به صورت تلفنی پیگیری نمایم؟
خیر، بعد از ثبت شدن سفارش شما، خدمتگزاران شما در سرویسچه جهت هماهنگی های لازم از طریق تلفن یا پیامک پیگیری های لازم را با شما انجام خواهند داد.
آیا می توانم بعد از ثبت سفارش، سفارش خود را لغو کنم؟
بله، در هر مرحله از سفارش میتوانید آن را لغو نمایید و هیچ هزینه ای بابت ثبت درخواست و لغو آن متحمل نخواهید شد. حتی کد تخفیف استفاده شده در سفارش نیز پس از لغو به شما بازگردانده شده و میتوانید مجددا از آن استفاده کنید.
سوال دیگری دارم؟
برای ارتباط با سرویسچه و یافتن پاسخ تمامی سوالات خود با شماره 09386931925 تماس حاصل فرمایید.